This page needs JavaScript activated to work. دکتر یاسین عزیزی

دکتر یاسین عزیزی

0 دیدگاه 6 دی 1398 چاپ خبر بازدید: 30

به سادگی از بین پزشک های متخصص و فوق تخصص سامانه نوبت دهی به نوبه ، در هر ساعت از شبانه روز نوبت خود را آنلاین دریافت کنید ما لیست بهترین پزشکان را در اختیار شما قرار داده ایم تا بر اساس نظرات بیماران ، بهترین دکتر تخصص مورد نظرتان را پیدا کنید.

سامانه نوبت دهی به نوبه برای آن دسته از پزشــکان است که به وقـــت خود و بیماران احترام می گذارند. با استفاده از به‌نوبه یک پزشک می تـواند به راحت نوبت های خــود را در هر ساعت از شبانه روز مدیریت کرده و در صــورت نیاز نوبت ها را کنـسل و یا جا به جا کند.به پلی است میان بیمار و پزشک، بنابراین، سیستم اطـلاع رسانی به‌نوبه بیماران را در صورت مشاهده هر تغییر از سمت پزشک آگاه می سازد

سامانه نوبت دهی به نوبه به بیماران کمک می کند تا بتوانند از میان برترین پزشکان، کـلینیک ها و خدمات، اولین وقت خالی را در اختیار داشته باشند.بیـماران می توانند با استفاده از سامانه نوبت دهی به نوبه، بدون نیاز به تماس های مکرر تلفنی و اتلاف وقت در هر ساعتی از شبانه روز به تقویــم پزشک خود دسترسی داشته و نوبت خود را دریافت کنند.


دکتر یاسین عزیزی

جراح دندانپزشک

دکتر یاسین عزیزی فارغ التحصیل رشته دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان و از نخبگان حوزه پزشکی استان کردستان می باشند.

با حضور در مطب دکتر عزیزی از فضای آرامش بخش مطب در کنار خدمات تخصصی دکتر با کمترین هزینه لذت ببرید.

همچنین برای رزرو نوبت از دکتر عزیزی لازم به معطلی های طولانی در صف های نوبت حضوری نمی باشد و بیماران عزیز می توانند بصورت اینترنتی و کاملا رایگان نوبت رزرو نمایند.

"برای رزرو نوبت اینترنتی بر روی این متن کلیک کنید"

 

آدرس مطب : بانه ، خیابان بیمارستان، کوچه سیروان ۸ ،ساختمان پزشکان سحرخیز ،طبقه اول، واحد ۱۲
تلفن : 08734267788

ایمیل : yasinazizi1169@gmail.com

 @dr.yasin_azizi : پیج اینستاگرام

 

خدمات دندانپزشکی که در مطب دکتر عزیزی ارائه می شود: